Czarni Połaniec podejmują Stalówkę:.
Autor: Łukasz; 24.09.2022; 08:54; mksczarnipolaniec.pl

Już dziś w sobotę 24 września o godzinie 14:00 drużyna Czarnych Połaniec na swoim obiekcie podejmować będzie zespół Stali Stalowa Wola, a to wszystko w ramach 9 serii gier o mistrzostwo w piłkarskiej trzeciej lidze grupie - czwartej.

Co słychać w zespole Czarnych Połaniec?

- Czarni Połaniec w ostatnim meczu ligowym przegrali w Radzyniu Podlaskim z miejscowymi Orlętami 0-1.Połaniecki zespół w ligowej tabeli zajmuje 17 miejsce i po rozegraniu 8 spotkań zgromadziliśmy tylko 4 punkty. W dzisiejszym meczu nie zagra Mateusz Załucki, z powodu drobnego urazu, reszta drużyny gotowa do meczu ze Stalówką.

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest "Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna" Ten klub powstał w 1938 roku, a w struktury spółki weszli 25 maja 2010 roku. Barwami klubowymi uznaje się kolory "zielono-czarne" - Od 22 marca funkcje pierwszego trenera pełni - Łukasz Surma, natomiast funkcje prezesa sprawuje Wiesław Siembida od 19 maja 2022 roku. Największym sukcesem zespołu ze Stalowej Woli było 13 miejsce w 1 lidze w sezonie 1993/94. Jeśli chodzi o rozgrywki Pucharowe to "Stalówka" dotarła do 1/4 Finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 1991/92. | Obecnie zespół Stali Stalowa Wola po rozegraniu 8 meczów zgromadził 13 punktów co daje im 7 miejsce.

Obsada sędziowska na dzisiejszy mecz:

- Sędzią głównym będzie, Maciej Kuropatwa, w roli sędziów bocznych będą pracować Mateusz Poranek oraz Jakub Figler. Cała trójka sędziowska będzie reprezentować Kolegium Sędziowskie Podokręg - Ruda Śląska.

Gdzie oglądać mecz w internecie ze Stalówką?

- Sobotni mecz będzie w standardowym formacie czyli (PPV), aby ten mecz móc obejrzeć będzie trzeba wykupić dostęp do meczu, koszt transmisji będzie wynosił 16,90 zł. Również warto dodać że dzisiejszt mecz będzie z udziałem komentatora, a za mikrofonem usiądzie Maciej Szcześniewski. Początek transmisji od godziny 13:50.

Wszystkich kibiców zapraszamy na dzisiejszy mecz oraz do kulturalnego dopingu.

źródło: fot. Mariusz Biel

Social Media:

Czarni zagrają dziś z Aluronem! (0) Siatkarska moc Czarnych Połaniec: (0) Poznaliśmy plan przygotowań: (0)