Czarni Połaniec podejmują Wisłę:.
Autor: Łukasz; 11.03.2023; 07:16; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś w Połańcu w derbach regionu – Świętokrzyskiego, zagrają MKS Czarni Połaniec vs SKS Wisła Sandomierz, a to wszystko na szczeblu piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – czwartej w kolejce numer 19. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 13.

 

 

- Czarni Połaniec w minionej kolejce pokonali po bardzo dobrym meczu Avię Świdnik 4-2, na listę strzelców wpisali się Eryk Galara (3), Michał Banik (1). Podopieczni Michała Szymczaka chcą udowodnić że zwycięstwo w minionym tygodniu nie było kwestią przypadku i w meczu z Wisłą Sandomierz będą chcieli zainkasować komplet punktów.

 

- Również udanie ligowe zmagania zainaugurował zespół z Sandomierza, tamtejsza Wisła pokonała w dość trudnych warunkach atmosferycznych  Lubliniankę Lublin 3-1. Należy podkreślić że w klubie z Sandomierza nastąpiła rewolucja kadrowa, właśnie do tego zespołu w trakcie tego okienka zespół wzmocniło aż 17 zawodników. W drużynie Wisły Sandomierz występuję nasz były zawodnik – Piotr Ferens.

 

- Ostatni bezpośredni mecz z Wisłą Sandomierz zakończył się zwycięstwem Połanieckiego zespołu 0-1 wtedy na listę strzelców wpisał się Adrian Gębalski, a miało to miejsce w Sandomierzu na stadionie przy ul. Koseły 3a – 14 sierpnia o godzinie 17:00.

 

-  W dzisiejszym meczu nie zagrają, Adrian Gębalski (4) zawieszony za mecz z Koroną II Kielce oraz Mateusz Załucki pauzuje za nadmiar żółtych kartek (1)

 

Wszystkich naszych kibiców zaprasza na ten mecz, dodatkowo możemy już zdradzić że planowany jest przyjazd kibiców z Sandomierza, w takim przypadku prosimy kibiców o kulturalny doping podczas trwania całego meczu.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.