Czarni Połaniec podejmują Stalówkę:.
Autor: Redakcja; 21.05.2022; 05:12; mksczarnipolaniec.pl


Już jutro drużyna Czarnych Połaniec przed własną publicznością zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola, będzie to spotkanie rozgrywane na poziomie trzeciej ligi w grupie czwartej w ramach 30 serii gier. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 17, a ten mecz w roli sędziego głównego poprowadzi Michał Mikulski z Lublina.
 
Kilka informacji o naszym przeciwniku:
 
- Pełna nazwa klubu naszych rywali to „Zakładowy Klub Sportowy Stal Stalowa Wola” ten klub został założony w 1938 roku. Natomiast w struktury Spółki klub ze Stalowej Woli wstąpił 25 maja 2010 roku. Barwami klubowymi są uznawane kolory „Zielono-Czarne”. Szkoleniowcem „Stalówki” jest od 22 marca 2022 roku – Łukasz Surma. Zerkając na sytuacje ligową, Stal Stalowa Wola zajmuje w ligowej tabeli 10 miejsce z 41 punktami., na to złożyło się 12 zwycięstw, 5 remisów, 12 meczów zakończonych niepowodzeniem. W ostatnim meczu ligowym „Stalowcy” na swoim stadionie pokonali Tomasovię Tomaszów Lubelski 3-1, a na listę strzelców wpisali się Daniec Świderski, Mateusz Hudzik, Sławomir Duda. Dla Tomasovii gola zdobył Mateusz Tomaszewski.
 
Zaglądamy do obozu Czarnych Połaniec:
 
- Czarni Połaniec w swoim poprzednim meczu przegrali w Świdniku z miejscową drużyną Avii 0-1. W ciągu tygodnia nie nastąpiły urazy w naszej drużynie, czego efektem będą dyspozycji trenera wszyscy nasi zawodnicy.
 
W rundzie jesiennej przegraliśmy w Stalowej Woli:
 
 - 16 października 2021 roku o godzinie 15 w ramach 13 kolejki 3 ligi przegraliśmy w Stalowej Woli z drużyną Stali 3-0. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobywali, m.in. Szymon Jopek, Daniel Świderski oraz Wołodymyr Chorolskyj.
 
Już teraz wszystkich naszych kibiców zapraszamy na jutrzejszy mecz, by wesprzeć naszą drużynę w na pewno nie łatwym meczu z drużyną z Podkarpacia. Dodatkowym smaczkiem będzie niewątpliwie przyjazd kibiców gości w liczbie ok. 150 osób.

 

Podobne Newsy
Akredytacje na mecze Czarnych Połaniec: (0) Czarni Połaniec lepsi od Stalówki: (0) Odświeżona strona klubowa: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.