Czarni Połaniec - "Młodzi z Energią".
Autor: Marcin; 02.11.2022; 21:21; mksczarnipolaniec.pl


Projekt "Młodzi z energią" miał za zadanie w krótkim czasie przygotować zawodników do meczów rundy jesiennej sezonu piłkarskiego. Mecze w tym okresie często rozgrywane są w bardzo trudnych i ciężkich warunkach, przy padającym deszczu i na rozmokniętych boiskach. W tym okresie zawodnikom potrzebne jest mocniejsze przygotowanie fizyczne i motoryczne. Zwiększona została liczba treningów, które odbywały się nie trzy, a cztery razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Każdy tygodniowy cykl kończył się meczem ligowym. Projekt "Młodzi z energią" przyniósł zamierzony efekt, zawodnicy bardzo dobrze prezentowali się pod względem fizycznym i motorycznym i z reguły wygrywali swoje mecze. W projekcie udział wzięły dwie najstarsze grupy młodzieżowe, drużyna Juniorów Starszych 2004 i drużyna Trampkarzy Starszych 2008, tj. około 50 zawodników.

 

 

 

 

W trakcie trwania projektu osiągnęli następujące rezultaty:

 

Junior Starszy, trener Rafał Mikoda:

- SPARTAKUS Daleszyce - CZARNI Połaniec 2:0

- ORLICZ Suchedniów - CZARNI Połaniec 2:5

- CZARNI Połaniec - GKS ESTER Wojciechowice 2:2

- CZARNI Połaniec - CUKROWNIK Włostów 5:0

 

Trampkarz Starszy, trener Paweł Meszek:

- CZARNI Połaniec - MAROL Jacentów 3:1

- CZARNI Połaniec - PIAST Osiek 2:1

- ARKA Pawłów - CZARNI Połaniec 0:7

- CZARNI Połaniec - GKS Rudki 1:1

- ZORZA TEMPO Pacanów - CZARNI Połaniec 2:7

 

Social Media:

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.