Czarni Połaniec wrócili do treningów!.
Autor: Łukasz; 12.07.2022; 09:54; mksczarnipolaniec.pl

W piątek 8 lipca drużyna Czarnych Połaniec rozpoczęła okres przygotowawczy do nowego sezonu w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie – czwartej. Zawodnicy drużyny z Połańca odbyli właśnie w tym dniu pierwszy trening pod okiem nowego szkoleniowca – Michała Szymczaka.

W nadchodząc nowym sezonie sztab szkoleniowy pierwszej drużyny tworzyć będą:

- Michał Szymczak 1-Trener

- Piotr Bachan – Asystent Trenera

- Robert Mazur – Trener Bramkarzy

- Marcin Reczek – Kierownik drużyny

- Mateusz Sobierajski – Członek sztabu szkoleniowego

- Wojciech Augustyn – Trener przygotowania fizycznego

Na pierwszym treningu pojawiło się 25 zawodników, z przyczyn osobistych w klubie nie stawili się Mateusz Załucki, Damian Bawor oraz Mieszko Trytek.

Nadal kontuzję leczą tacy piłkarze jak Konrad Misztal oraz Oskar Łąk obaj ci zawodnicy w najbliższym czasie będą trenować indywidualnie z zespołem.

Z naszym klubem oficjalnie pożegnali się już,

- Adam Kramarz – Puszcza Niepołomice

- Piotr Ferens – Wisła Sandomierz

- Filip Krępa – Wisłok Wiśniowa

- Kamil Hul – Victoria Czermin

Piłkarzom, którzy opuścili nasz klub dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze.

Poniżej prezentujemy terminarz gier kontrolnych.

13 lipca – Star Starachowice

16 lipca – GKS Nowiny

20 lipca – Korona II Kielce

23 lipca – Stal Stalowa Wola

30 lipca – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Pierwszy mecz sparingowy zagramy już jutro o godzinie 17 z 4-ligowym Starem Starachowice, wszystkich naszych kibiców spragnionych piłkarskich emocji zapraszamy na jutrzejszy mecz na Połanieckim stadionie. A pierwszy mecz o ligowe punkty zagramy 7 sierpnia w Świdniku z miejscową Avią.

Social Media:

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)