Czarni Połaniec zagrają jutro z Wieczystą!.
Autor: Łukasz; 04.11.2022; 09:58; mksczarnipolaniec.pl


Już jutro w Połańcu będziemy gościć najbardziej medialny klub trzeciej ligi grupy - czwartej, mowa tu oczywiście o Klubie Sportowym Wieczysta Kraków, naprzeciw zespołowi ze stolicy małopolski stanie ekipa - MKS Czarni Połaniec. Będzie to mecz rozgrywany na poziomie trzeciej ligi w grupie - IV w ramach 15 serii gier. Pierwszy gwizdek sędziego - Jakuba Pycha punktualnie o godzinie 13.

 

 

 

 

Co słychać w Klubie z Połańca?

 

- Czarni Połaniec w minionej kolejce przegrali w Chełmie z tamtejszą Chełmianką 0-2, ta przegrana sprawiła że drużyna z Połańca na dobre zadomowiła się na ostatnim 18 miejscu w ligowej tabeli z 7 punktami na taki niechlubny bilans punktowy złożyło się 2 zwycięstwa, 1 remis oraz ta najsmutniejsza statystyka to 11 porażek - Jeśli chodzi o bilans bramkowy to prezentuje się on następująco 7 goli zdobytych oraz 24 gole po stronie straconych. Do jutrzejszego meczu wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera Michała Szymczaka.

 

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

 

- Naszym jutrzejszym przeciwnikiem będzie "Klub Sportowy Wieczysta Kraków" oficjalna data założenia tego klubu przypada na 1942 rok, głównymi barwami klubu są kolory "żółto-czarne". Stadion Wieczystej znajduje się przy ul. Chałupnika w Krakowie, największym ligowym sukcesem dla ekipy Wieczystej jest gra na poziomie trzeciej ligi w grupie - IV w obecnej kampanii. Jeśli chodzi o sukcesy na szczeblu centralnym to zespół z małopolski w sezonie 2021/22 dotarł do 1/16 Finału Fortuna Puchar Polski. | Ale wróćmy do realiów ligowych i drużyna z Krakowa zajmuje drugie miejsce gromadząc po 14 meczach 28 punktów, w ostatnim ligowym meczu Wieczysta na swoim obiekcie zremisowała z Avią Świdnik 1-1. W trakcie tego meczu bardzo groźnej kontuzji doznał Michał Mak, który doznał urazu złamania kości piszczelowej oraz strzałkowej prawej nogi. Michał, jako cała Połaniecka społeczność życzymy ci szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Gdzie oglądać jutrzejszy mecz:

 

- Oczywiście bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Połańca, jednak jeśli nie dasz rady się pojawić na meczu na naszym stadionie to mamy dla ciebie alternatywę, jaką będzie mecz transmitowany w internecie na platformie polsport.live. Więcej o transmisji tego meczu, jutro na stronie klubowej w osobnym newsie.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Sparingowa przegrana z Sokołem: (0) Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.