Czarni przegrali ze Stalówką!.
Autor: Łukasz; 24.09.2022; 19:41; mksczarnipolaniec.pl


W sobotnie po południe na stadionie miejskim w Połańcu został rozegrany mecz ligowy w ramach 9 serii gier o mistrzostwo III ligi w grupie - IV, gdzie miejscowy zespół Czarnych Połaniec podejmował Stal Stalową Wolę. Spotkanie to zakończyło się zasłużonym zwycięstwem drużyny ze Stalowej Woli w stosunku 3-0. Zwycięzców się nie sądzi więc jak najbardziej gratulujemy Stalówce zwycięstwa w tym meczu.

 

 

 

 

- Pierwsza połowa nas jakoś bardzo nie rozpieszczała, praktycznie żadna z drużyn nie wykreowała 100% sytuacji na zdobycie gola. Gra przez większość tej połowy odbywała się w środkowej strefie boiska, gdzie obie drużyny rzadko gościły w polu karnym swoich przeciwnych drużyn i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie sytuacja jakoś bardzo się nie zmieniła lecz właśnie od 70 minuty zaczęły się niezdrowe emocje z udziałem sędziów oraz naszego sztabu, nie chcemy oceniać pracy sędziów bo to nie nasza działka, lecz "Stalówce" nie trzeba aż tak pomagać ten zespół piłkarsko był od nas lepszy i bez pomocy sędziego by pewnie zdobył gola. Szala goryczy w nas przelała się po czerwonej kartce dla trenera Michała Szymczaka oraz również tego samego kartonika dla Pawła Bażanta. Bramki w tym meczu dla Stalowej Woli zdobywali, w 72 minucie z karnego - Jakub Kowalski (0-1), W 87 minucie na 0-2 gola zdobył Kacper Myszogląd, oraz w doliczonym czasie gry wynik ustalił Arkady Filipczuk. 

 

Dziękujemy naszym kibicom za doping i już teraz naszych fanów zapraszamy na najbliższy mecz do Lublina na mecz z Lublinianką Lublin. A kolejny mecz przy Sportowej 1 w Połańcu zagramy 8 października o godzinie 15 z drugą drużyna Cracovii.

 

MKS Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola PSA 0-3 (0-0)

 

Sędzia: Maciej Kuropatwa (Ruda Śląska)

 

Trenerzy: Michał Szymczak - MKS Czarni Połaniec | Łukasz Surma - Stal Stalowa Wola PSA

 

MKS Czarni Połaniec: 1. Marcin Wiecierzak (BR), 4. Filip Bakowski, 6. Paweł Bażant (kpt.), 11. Damian Bawor, 13. Oskar Łąk (66' 20. Mateusz Stańczyk), 14. Igor Woś, 15. Michał Smoleń, 17. Kacper Wątróbski (75' 5. Kacper Nytko), 16. Bartłomiej Wiktor, 10. Eryk Galara, 7. Mateusz Janeczko (88' 2. Wiktor Danielski).

 

Stal Stalowa Wola PSA: 33. Mikołaj Smyłek (BR), 3. Mateusz Hudzik, 5. Wołodymyr Chorolśkyj (46' 8. Łukasz Soszyński), 14. Bartłomiej Olszewski, 17. Mariusz Szuszkiewicz (55' Arkady Filipczuk), 18. Przemysław Stelmach (83' 19. Bartosz Grasza), 7. Sławomir Duda (kpt.) | 55'  Kacper Myszogląd), 20. Bartosz Pikuła, 24. Arkadiusz Ziarko, 23. Kosei Iwao (55' 10. Michał Kotliński), 87. Jakub Kowalski.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (2)
Łukasz ; 5 miesięcy temu

@Garlic - Trudno się z tym nie zgodzić, praktycznie co rundę musimy budować drużynę od zera, co potem przekłada się na wyniki jakie widać w ostatnich meczach. Co do pracy trenera nie chce się wypowiadać.

Garlic ; 5 miesięcy temu

Z takim parodystą, który jest zatrudniony jak trener spadek czeka pewny. Więcej najemników wymienanych co rundę a na pewno zbudujecie zespół.

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.