Czarni wrócili z tarczą z Dębicy:.
Autor: Łukasz; 12.11.2022; 22:27; mksczarnipolaniec.pl

W sobotnie wczesne południe drużyna Czarnych Połaniec rozegrała zwycięską potyczkę z KS Wisłoką Dębica, mecz ten zakończył się wynikiem 3-2. Bramki dla zespołu z Połańca zdobywali m.in. Mateusz Stańczyk w 22 minucie, Adrian Gębalski z Karnego w 31 i 34 minucie. To spotkanie było rozgrywane w ramach 16 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi w grupie - IV.

- Czarni Połaniec dzięki dzisiejszemu zwycięstwu awansowali w ligowej tabeli o jedną pozycje i tym samym Połaniecki klub zajmuje obecnie 16 miejsce z 13 punktami. Przed drużyną z Połańca ostatni mecz rundy jesiennej, 19 listopada 2022 o godzinie 13 podopieczni Michała Szymczaka zagrają na stadionie w Połańcu z drugą drużyną Korony Kielce.

Skrót meczu:

KS Wisłoka Dębica - MKS Czarni Połaniec 2:3 (0:3)

Sędzia: Bartosz Pałetko (Kraków)

Bramki: 22' 20. Mateusz Stańczyk (0-1) CPŁ, 31' 9. Adrian Gębalski (Karny) (0-2) CPŁ, 34' 9. Adrian Gębalski (Karny) (0-3) CPŁ | 47' 9. Mateusz Jędryjas (Karny) (1-3) WDĘ, 70' 11. Maciej Maślany (2-3) WDĘ.

KS Wisłoka Dębica: 1. Wojciech Daniel, 4. Zachary Priest-Tyson (87' 88. Jakub Siedlecki), 7. Wojciech Falarz, 8. Kamil Rębisz (46' 11. Maciej Maślany), 10. Damian Łanucha (kpt), 19. Sebastian Fedan, 20. Kacper Maik (74' 2. Patryk Boksiński), 23. Szymon Kardyś, 33. Hubert Król (46' 9. Mateusz Jędryas), 43. Jakub Smoleń (46' 55. Mateusz Surma), 99. Łukasz Siedlik.

MKS Czarni Połaniec: 1. Marcin Wiecierzak (br), 3. Mateusz Załucki (71' 8. Konrad Misztal), 4. Filip Bakowski, 6. Paweł Bażant, 20. Mateusz Stańczyk (71' 5. Kacper Nytko), 16. Bartłomiej Wiktor, 7. Mateusz Janeczko (73' 13. Oskar Łąk), 10. Eryk Galara, 14. Igor Woś, 15. Michał Smoleń, 9. Adrian Gębalski (kpt).