Czarni zagrają dziś z Aluronem!.
Autor: Łukasz; 02.12.2022; 12:33; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś kolejne siatkarskie emocje związane z klubem MKS Czarni Połaniec, podopieczni Marcina Golonki zagrają z Aluronem CMC Wybicki Kielce. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 7 serii gier o mistrzostwo 1 ligi mężczyzn w grupie - świętokrzyskiej. Dzisiejszy mecz odbędzie się na obiekcie X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kielcach przy ul. Jagielonskiej 19. Początek meczu o 20.

 

 

 

 

- Czarni Połaniec po rozegraniu sześciu ligowych spotkań zgromadzili 16 punktów co pozwala drużynie z Połańca zajmować pierwsze miejsce. W ostatnim meczu podopieczni Marcina Golonki pokonali w Połańcu Procarte Kielce 3-1. Natomiast w ostatnim meczu przeciwko Aluronowi CMC Wybicki Kielce, spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Połańca, a końcowy rezultat to 3-0. - Mecz ten został rozegrany 7 października o godzinie 19.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.