Czarni zagrają dziś z Podhalem:.
Autor: Łukasz; 12.06.2022; 14:14; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś o godzinie 18 drużyna Czarnych Połaniec rozegra ostatni mecz wyjazdowy w sezonie 2021/22 na poziomie trzeciej ligi w grupie - IV, a zagramy w Nowym Targu z miejscową drużyną Podhala. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach przedostatniej serii gier o mistrzostwo 3 ligi gr. IV czyli 33 kolejki.  Dzisiejszy mecz poprowadzi Artur Szelc, a w roli sędziów asystentów pracować będą Dawid Kłamut oraz Patryk Augustyn cała trójka reprezentuje Podkarpackie Kolegium Sędziowskie.

 

 

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

 

- Pełna nazwa klubu z, którym dziś zagramy to "Nowotarski Klub Piłkarski Podhale Nowy Targ" oficjalną datą założenia tego klubu uznaje się 25 września 2009 roku. Barwami klubowymi Nowotarżan są kolory Czerwono-Niebiesko-Żółte - Prezesem NKP Podhale jest Michał Rubiś, który tą funkcje sprawuje od 15 listopada 2019 roku. Trenerem seniorskiej piłkarskiej drużyny jest Szymon Grabowski pełniący tą rolę od 20 czerwca 2021 roku. Obecnie drużyna z Nowego Targu w ligowej tabeli zajmuje 5 miejsce mając na swoim koncie 58 punktów po rozegraniu 32 spotkań. W miniony weekend "Górale" pokonali w meczu wyjazdowym Tomasovię Tomaszów Lubelski 3-1.

 

Z obozu Czarnych Połaniec:

 

- Czarni Połaniec do dzisiejszego meczu przystąpią w dobrych nastrojach bo wiem drużyna z Połańca jest już pewna utrzymania na szczeblu trzeciej ligi w grupie - IV. Czarni Połaniec w poprzedni weekend pokonali przed własną publicznością MKS Podlasie Biała Podlaska 3-2. Drużyna Czarnych Połaniec w ligowej tabeli zajmuje 12 miejsce, gromadząc 40 oczek po rozegraniu 32 spotkań. Prawdopodobnie w dzisiejszym meczu nastąpią zmiany personalne wyjściowym składzie, możliwe że wyjściowym składzie zagrają zawodnicy, którzy w ostatnim czasie mieli mniej okazji na pokazanie się szerszej publiczności.

 

Powtórzyć wynik z rundy jesiennej:

 

- Czarni Połaniec sprawili sporą niespodziankę w rundzie jesiennej pokonując Podhale Nowy Targ 5-2 na stadionie w Połańcu, mecz ten był rozgrywany 6 listopada 2021 roku w ramach 16 serii gier o mistrzostwo 3 ligi. Bramki dla naszego zespołu w tamtym meczu zdobywali m.in. Oskar Łąk, Kacper Wątróbski (dwie), Filip Krępa, Adrian Gębalski.

 

Przypominamy że dzisiejszy mecz będzie transmitowany za pośrednictwem serwisu internetowego polsport.live - Mecz będzie dostępny po wykupieniu dostępu do okienka z transmisją, a koszt uprawniający do odtworzenia transmisji meczu wyniesie 15,90 zł. - Więcej o tej transmisji piszemy tutaj:

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.