Czarni zagrają dziś z Sokołem:.
Autor: Łukasz; 08.02.2023; 05:56; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś punktualnie o godzinie 20, Zespół prowadzony przez Michała Szymczaka rozegra czwarty mecz sparingowy w trakcie okresu przygotowawczego, a naszym przeciwnikiem będzie MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, spotkanie odbędzie się w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej.

 

 

- Młodzieżowy Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kolbuszowa Dolna, na co dzień występuje w IV- lidze grupie: Podkarpackiej. Na ligowym poziomie Sokół zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 31 punktów, na to złożyło się 10 zwycięstw, 1 remis oraz 6 porażek.

 

- Do tej pory zespół z Połańca rozegrał trzy gry kontrolne, z dwóch meczów wyszliśmy zwycięsko, a było to przeciwko PGE FKS Stal II Mielec 4-1 oraz KS Wisłoka Dębica 2-0. A w trzecim meczu kontrolnym zremisowaliśmy na bocznym boisku w Niecieczy z miejscową drużyna rezerw Bruk-Bet Termalica 3-3.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (1)
Garlic ; 1 miesiąc temu

Szykować formę Panowie! Walka o utrzymanie chyba głównie między Czarnymi a Wiązownicą, która zrobiła bardzo solidne transfery. 3mam kciuki aby kiedyś móc odwiedzić Połaniec i przyjść jednak na 3, nie 4 ligę ;)

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.