Czas na pierwszy sparing, rywalem Star Starachowice:.
Autor: Łukasz; 13.07.2022; 12:10; mksczarnipolaniec.pl


 

Drużyna Czarnych Połaniec od 8 lipca intensywnie przygotowuje się do zmagań na poziomie trzeciej ligi w grupie - czwartej. Michał Szymczak kompletuje drużynę pod nowy sezon i dzisiejszy mecz sparingowy ze Starem Starachowice będzie kolejną jednostką treningową co należy w drużynie z Połańca jeszcze zmienić przed startem ligi.  Wiemy już na pewno że z Czarnymi pożegnali się już na dobre - Adam Kramarz, Filip Krępa, Kamil Hul oraz Piotr Ferens. Kilku zawodników przebywa na testach w klubie z Połańca o nowych zawodnikach będziemy informować za pośrednictwem portali społecznościowych oraz strony klubowej.

 

 

O naszym sparingowym przeciwniku:

 

- Star Starachowice to klub, który został założony 26 marca 1926 roku. Głównymi barwami klubu ze Starachowic są kolory zielono-czarne. Star Starachowice w poprzednim sezonie stoczył bardzo imponujący pojedynek z Koroną II Kielce o awans do III ligi, niestety dla, klubu ze Starachowic ten pojedynek zakończył się przegraną bo to rezerwy Kieleckiej Korony uzyskały przepustkę do wyższej klasy rozgrywkowej. Korona II Kielce, w ostatnich meczach prezentowała zdecydowanie lepszą i skuteczniejszą formę. Mimo wszystko należy docenić świetną postawę drużyny ze Starachowic bo sezon zakończyli na kapitalnym 2 miejscu gromadząc 77 punktów. W nadchodzącym sezonie klub Staru Starachowice jest wymieniani wśród faworytów do wygrania rozgrywek na poziomie 4 ligi - Świętokrzyskiej.

 

Dzisiejszy mecz odbędzie się na stadionie Czarnych Połaniec, będzie to mecz testowy dla wielu zawodników, którzy od 8 lipca trenują z naszym zespołem.

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.