Czas na Play-Off - Czarni - Lerko:.
Autor: Łukasz; 24.02.2023; 10:49; MKS Czarni Połaniec


Już dziś o godzinie 19:30 w Hali Sportowej przy ulicy - Ruszczańskie 23 w Połańcu miejscowa siatkarska drużyna Czarnych Połaniec rozegra pierwszy mecz w ramach Play-Off w grupie - IV na szczeblu 1 ligi mężczyzn siatkarzy w grupie - Świętokrzyskiej. - Naszym przeciwnikiem będzie Lerko Galeria Ciepła Kielce.

 

 

- Po zakończeniu rundy zasadniczej sezonu 2022/2023 nasi siatkarze rozegrają spotkania w ramach rundy play - off. Celem naszej drużyny jest wygranie rundy półfinałowej i udział w finale I Ligi Świętokrzyskiej. Mecze są rozgrywane do dwóch zwycięstw.

 

- Czarni Połaniec rundę zasadniczą zakończyli na drugim miejscu, po rozegraniu 12 meczów zgromadzili 25 punktów. 

 

Liczymy na wsparcie naszych kibiców z poziomu trybun.

 

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.