Czas na rewanż, Lerko - Czarni:.
Autor: Łukasz; 27.02.2023; 11:36; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś o godzinie 19:30 w Kielcach będą nas czekać wielkie emocję za sprawą Czarnych Połaniec, nasza drużyna prowadzona przez Marcina Golonkę rozegra mecz rewanżowy z Lerko Galeria Ciepła Kielce. Spotkanie będzie rozgrywane w ramach półfinałowej fazy Play-Off na szczeblu 1 ligi mężczyzn w grupie - Świętokrzyskiej.

 

 

- W pierwszym meczu, który był rozgrywany 24 lutego 2023 roku, Czarni Połaniec przed własną publicznością pokonali Lerko Galeria Ciepła Kielce dopiero po tie-breaku 3-2, a więc na pewno dziś nie zabraknie sportowych emocji, oraz trzymamy kciuki za naszą Połaniecką drużynę. 

 

- Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Hali Sportowej SP nr. 1 w Kielcach przy ul. Jasna 20/22.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.