Dziś mecz derbowy z Wisłą Sandomierz:.
Autor: Łukasz; 29.05.2022; 10:25; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś wielkie piłkarskie emocje czekać będą na sympatyków Wisły Sandomierz oraz Czarnych Połaniec, a to za sprawą trzech ważnych rzeczy, będzie to spotkanie derbowe, mecz z gatunku za sześć punktów i będzie to mecz na szczeblu piłkarskiej trzeciej ligi w ramach 31 kolejki. Ale bądźmy bardziej klarowni, Czarni Połaniec zagrają dziś w Sandomierzu z miejscową Wisłą, początek meczu o godzinie 17.

 

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

 

- Pełna nazwa klubu z, którym dziś zagramy to "Sandomierski Klub Sportowy Wisła Sandomierz" - Datą oficjalną założenia klubu uznaję się rok 1925. Barwami klubowymi są kolory niebiesko-biało-czerwone. Drużynę z Sandomierz od 5 lipca 2021 roku prowadzi trener Jarosław Pacholarz, natomiast Prezesem klubu jest Sebastian Wieczorek, który tą posadę objął 24 lipca 2015 roku. Jeśli chodzi tylko o rywalizację sportową i zmagania w piłkarskiej trzeciej lidze, drużyna z Sandomierza obecnie zajmuje 16 miejsce z 27 punktami, miejsce w, którym znajdują się "Wiślacy" nie gwarantuje utrzymania. W minionej kolejce Sandomierska Wisła pokonała w Tomaszowie Lubelskim miejscową Tomasovię 2-1. Aby utrzymać w Sandomierzu rozgrywki na poziomie trzeciej ligi, Wisła musi do końca sezonu zgarnąć komplet punktów, i liczyć na korzystne wyniki innych drużyn w nadchodzących meczach.

 

Co słychać w obozie z Połańca?

 

- W klubie z Połańca nastroje są bardzo dobre po domowym zwycięstwie ze Stalą Stalowa Wola 1-0 po golu Filipa Bakowskiego z 36 minuty. Zaglądamy jeszcze w tabele, Czarni Połaniec w niej plasują się na 13 miejscu z 34 punktami po rozegraniu 30 spotkań. Do dzisiejszego meczu przystępujemy bez trzech zawodników, w Sandomierzu dziś nie zobaczymy m.in. Pawła Bażanta pauza za kartki, Konrad Misztal w trakcie rehabilitacji oraz nie zobaczymy dziś Marcina Wiecierzaka, który ze względów osobistych nie uda się na mecz z Wisłą.

 

W rundzie jesiennej pokonaliśmy "Wiślaków":

 

- W rundzie jesiennej pokonaliśmy przed własną publicznością Wisłę Sandomierz 2-1, po golach Adriana Gębalskiego w 73 i 88 minucie. Jedynego gola dla przyjezdnych zdobył Jakub Mażysz. Spotkanie odbyło się 23 października o godzinie 14 w ramach 14 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi.

 

Transmisja meczu dzisiejszego na platformie polsport.live - Więcej szczegółów tutaj: http://mksczarnipolaniec.pl/news/show/gdzie-oglondac-mecz-z-wislom-sandomierz

Social Media:

 

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.