Dziś próba generalna przed ligą!.
Autor: Łukasz; 29.07.2022; 09:58; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś o godzinie 18 na stadionie Miejskim w Połańcu zostanie rozegrany ostatni mecz sparingowy Czarnych Połaniec w ramach okresu przygotowawczego do nowego trzecioligowego sezonu 2022/23. Rywalem drużyny z Połańca będzie 4- ligowiec z Niecieczy czyli drugi zespół Bruk-Bet Termalica.

 

 

- Drugi zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza w poprzednim sezonie wygrał 4 ligę, i miał szanse na zostanie naszym ligowym rywalem, jednak mecz barażowy z KS Wieczysta Kraków zakończył się przegraną w stosunku 4-0 oraz w meczu rewanżowym 0-3, tym samym Wieczysta dołączyła do grona trzecioligowców.

 

Wszystkich kibiców spragnionych piłkarskich emocji zapraszamy dziś na stadion Czarnych, przy ulicy Sportowej 1 w Połańcu tuż przed godziną 18.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.