Dziś trzeci sparing, gramy z Koroną II Kielce:.
Autor: Łukasz; 20.07.2022; 09:02; mksczarnipolaniec.pl

Już dziś o godzinie 18:00 na stadionie w Połańcu przy ulicy Sportowej 1, drużyna Czarnych Połaniec rozegra mecz kontrolny z Koroną II Kielce. A to spotkanie zostanie rozegrane w ramach okresu przygotowawczego do zbliżającego się nowego sezonu w piłkarskiej trzeciej lidze grupie - czwartej, a pierwszy mecz o ligowe punkty już 6 sierpnia o godzinie 17 w Świdniku zagramy z tamtejszą Avią.

- Czarni Połaniec w trakcie okresu przygotowawczego rozegrali do tej pory dwa mecze sparingowe, 13 lipca graliśmy kontrolnie z Starem Starachowice ten mecz zakończył się remisem 4-4 oraz w sobotę 16 lipca sparingowo graliśmy z GKS Nowiny, w tym spotkaniu pokonaliśmy 4 ligowca z Nowin w rezultacie 3-1.

Wszystkich kibiców spragnionych piłkarski emocji zapraszamy na Sportową 1 w Połańcu, widzimy się o 18?

Social Media:

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)