Efektowne zwycięstwo w sparingu:.
Autor: Łukasz; 25.02.2023; 13:18; MKS Czarni Połaniec


W sobotnie przed południe zespół MKS Czarni Połaniec rozegrał mecz kontrolny z Klimontowianką Klimontów, spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Klubu z Połańca w stosunku 5:1. Dzisiejszy mecz był rozgrywany na obiekcie Koprzywianki Koprzywnica. Również ten mecz był ostatnim w ramach okresu przygotowawczego.

 

 

- W trakcie okresu przygotowawczego Połaniecki zespół rozegrał osiem gier kontrolnych, z czego cztery mecze zakończyły się naszymi zwycięstwami, a było to w meczach takich jak PGE FKS Stal II Mielec (4-1), Wisłoką Dębica (2-0), GKS Nowiny (2-0), Pogoń Staszów (7-0) oraz Klimontowianką PBI Klimontów (5-1). Natomiast jeden mecz zakończył się remisem, Bruk-Bet II Termalica Nieciecza (3-3). Z kolei w dwóch meczach sparingowych ulegliśmy takim ekipom jak Sokół Kolbuszowa Dolna (2-3) oraz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (0-1).

 

- W trakcie okresu przygotowawczego do naszego zespołu dołączyli Michał Banik z NKP Podhala Nowy Targ oraz Jakub Kałaska z Wisły Sandomierz. W klubie z Połańca na testach przebywa jeszcze dwóch zawodników. Z naszym klubem pożegnali się już zawodnicy tacy jak, Igro Woś, Mateusz Stańczyk, Mateusz Janeczko, Paweł Bażant, Tomasz Siryk.

 

- Najbliższy mecz Czarnych Połaniec zostanie rozegrany 4 marca 2023 roku o godzinie 13, a do Połańca przyjedzie MKS Avia Świdnik, ten mecz będzie rozgrywany w ramach 18 serii gier na poziomie trzeciej ligi w grupie - czwartej.

 

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

 

MKS Czarni Połaniec - Klimontowianka PBI Klimontów 5-1 (0-1)

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.