Filip Krępa przenosi się do Wisłok Wiśniowa!.
Autor: Łukasz; 07.07.2022; 13:44; mksczarnipolaniec.pl


W dniu dzisiejszym możemy już potwierdzić że 26 letni obrońca Filip Krępa opuszcza szeregi trzecioligowych Czarnych Połaniec i od nowego sezonu będzie zakładał trykoty klubu - LKS Wisłok Wiśniowa. Popularny "Felipe" w naszym klubie spędził aż siedem ligowych sezonów, z czego łącznie zdobył 33 gole co pokazuje jak ważnym zawodnikiem był dla naszego klubu.

 

 

 

- Filip Krępa przywdziewał koszulkę z herbem MKS Czarni Połaniec 214 razy z czego tak ja wyżej wspomnieliśmy wpisał się aż 33 razy na listę strzelców, w skład tej liczby wchodzą także mecze w rozgrywkach na szczeblu Regionalnego Pucharu Polski. W trakcie reprezentowania naszego klubu, Felipe obejrzał 32 żółte kartki, a raz został ukarany czerwonym kartonikiem.

 

- Felipe w minionym sezonie rozegrał 22 mecze ligowe na poziomie trzeciej ligi w grupie - czwartej, w trakcie tych zmagań cztery razy wpisał się na listę strzelców.

 

Filip życzymy ci powodzenia i dziękujemy za grę dla Czarnych!

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.