Gdzie oglądać mecz z Podhalem?!.
Autor: Łukasz; 11.06.2022; 21:17; mksczarnipolaniec.pl


Już jutro drużyna prowadzona przez Grzegorza Wcisło rozegra ostatni mecz wyjazdowy w obecnym sezonie w rozgrywkach na szczeblu trzeciej ligi w grupie IV, w ramach 33 serii gier. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie drużyna Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego Podhale Nowy Targ. Początek tego meczu zaplanowano na godzinie 18 - (12 czerwca 2022 - niedziela).

 

 

 

 

- Transmisję z tego meczu przeprowadzi telewizja klubowa NKP Podhale Nowy Targ, mecz będzie realizowany formacie "Pay-Per-View" - A mecz będzie dostępny po wykupieniu dostępu do specjalnego okienka z transmisją, dostępnego w serwisie polsport.live - a koszt tej transmisji wyniesie 15,90 zł. Początek transmisji jutro od godziny 17:50.

 

Kliknij tutaj aby wykupić dostęp do meczu: NKP Podhale Nowy Targ - MKS Czarni Połaniec

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.