Gdzie oglądać mecz z Podhalem?.
Autor: Łukasz; 16.03.2023; 11:48; mksczarnipolaniec.pl

Już w najbliższą niedziele zespół MKS Czarni Połaniec rozegra mecz wyjazdowy z NKP Podhale Nowy Targ, będzie to mecz na poziomie trzeciej ligi w grupie - czwartej w ramach 20 serii gier. Mamy również przyjemność poinformować że ten mecz będzie transmitowany w internecie na platformie polsport.live.

- Transmisja z tego meczu będzie realizowana w systemie "Pay-Per-View" opłata za dostęp tego meczu ma wynieść 18,90 zł - Mecz dostępny będzie na portalu Polsport.Live - Początek transmisji z tego meczu w niedziele o godzinie 14:50, a mecz rozpocznie się o godzinie 15. Więcej szczegółów tutaj: https://polsport.live/podhale/transmisja/1215/nkp-podhale-czarni-polaniec

Social Media:

Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Garlic ; 8 dni temu

Kupując polsatbox mam Ekstraklasę, 1 ligę, włoską Serie A, francuskie Ligue 1 i hiszpańskie Primiera Division. Dodatkowo jakieś Eredivisie czy ligę szkocką... a to za całe 40 pln miesięczne. Tutaj jeden mecz, notabene z 4 poziomu rozgrywkowego kosztuje prawie 20 zł. Trochę dużo, chętnie bym zobaczył ale dla zasady nie akceptuję tej ceny.