Gdzie oglądać mecz z Wisłą Sandomierz?!.
Autor: Łukasz; 27.05.2022; 00:44; mksczarnipolaniec.pl


Już w najbliższą niedzielę drużyna Czarnych Połaniec zagra wyjazdowym meczu z Wisłą Sandomierz, będzie to spotkanie na szczeblu trzeciej ligi w ramach 31 serii gier. Początek tego meczu Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył na godzinę 17. Już teraz dla wszystkich naszych fanów mamy świetną wiadomość, transmisję z tego niedzielnego pojedynku przeprowadzi telewizja klubowa Wisły Sandomierz.

 

- Transmisja z tego meczu odbędzie się w systemie Pay-Per-View, po wykupieniu dostępu w serwisie Polsport.live otrzymamy unikalny kod do transmisji tego meczu. Koszt transmisji to 15 zł. - link do meczu: - https://polsport.live/wislasandomierz/transmisja/1018/wisla-sandomierz-czarni-polaniec

 

Początek transmisji w niedziele o godzinie 16:50 prosto z obiektu z Sandomierza przy ul. Koseły 3A

Podobne Newsy
Chełmianka za silna, Czarni kończą dobry sezon! (0) Jutro finałowe rozdanie: (0) Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w Staszowie: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.