Grad goli w Sandomierzu: (Video).
Autor: Łukasz; 01.06.2022; 11:02; mksczarnipolaniec.pl


W niedzielne późne po południe drużyna Czarnych Połaniec prowadzona przez Grzegorza Wcisło pokonała w meczu wyjazdowym Sandomierski Klub Sportowy Wisłę Sandomierz 4-3. Dla naszego zespołu bramki zdobywali, w 9 minucie Piotr Ferens, następnie w 25 minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Wątróbski, Natomiast w 66 minucie z karnego gola zdobył Adrian Gębalski, a ostatnia bramka padła w ostatniej akcji meczu tym razem na listę strzelców wpisał się Igor Woś.

 

Poniżej zamieszczamy skrót z tego meczu oraz wypowiedzi trenerów:

 

 

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.