Jutro finałowe rozdanie:.
Autor: Łukasz; 17.06.2022; 12:00; mksczarnipolaniec.pl


To już jutro ostatnie rozdanie w piłkarskiej trzeciej lidze grupie - czwartej, zespół Czarnych Połaniec w ramach 34 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi zagra na swoim stadionie z Chełmianką Chełm. Ten mecz w roli sędziego głównego poprowadzi Kamil Chmielewski, który będzie reprezentował Mazowieckie Kolegium Sędziowskie. Początek tego meczu wyznaczono na godzinę 17.

 

 

Kilka informacji o naszym rywalu:

 

- Pełna nazwa klubu naszych przeciwników to "Chełmski Klub Sportowy Chełmianka Chełm" - Barwami klubowymi uznają te kolory Biało-Zielone  - Funkcję Prezesa klubu z Chełma pełni Pan, Grzegorz Gardziński. Natomiast szkoleniowcem Chełmianki jest Pan, Tomasz Złomańczuk. Chełmianka w ligowej tabeli zajmuje 3 miejsce po rozegraniu 33 ligowych spotkań zgromadzili 63 punkty, na ten dorobek punktowy złożyło się 19 zwycięstw, 6 remisów, 8 porażek, bilans bramkowy to 52 gole zdobyte oraz 31 po stronie goli straconych. W miniony weekend Chełmianka pokonała u siebie 4-1 Tomasovię Tomaszów Lubelski.

 

W rundzie jesiennej przegraliśmy z Chełmianką.

 

- W rundzie jesiennej doznaliśmy w Chełmie dotkliwej przegranej z Chełmianką, a ten mecz zakończył się rezultatem 4-0. Był to mecz rozgrywany w ramach 17 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie czwartej - a dokładna data tego meczu to 13 listopada 2021 roku o godzinie 13. Bramki w tym meczu zdobywali, na 1-0 w 38 minucie - Michał Wołos, na 2-0 w 61 minucie - Patryk Czułowski, na 3-0 w 80 minucie - Ezana Kahsay, na 4-0 w 89 minucie Paweł Myśliwiecki.

 

Obsada sędziowska na mecz z Chełmianką Chełm:

 

- W jutrzejszym meczu przy spotkaniu w roli sędziów pracować będą, Kamil Chmielewski w roli sędziego głównego, w roli sędziów asystentów pracować będą Łukasz Gudyn oraz Michał Kowalczyk cała trójka sędziowska reprezentować będzie Mazowieckie Kolegium Sędziowskie. 

 

Podziękuj naszym zawodnikom za ten sezon.

 

- Już jutro będzie świetna okazja, a zarazem ostatnia by podziękować naszym piłkarzom za dobrą postawę w sezonie 2021/22 w rozgrywkach na szczeblu 3 ligi w grupie - IV. Liczymy na waszą obecność i kulturalny doping. Do zobaczenia jutro o 17.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.