Jutro sparing z Klimontowianką:.
Autor: Łukasz; 24.02.2023; 10:22; mksczarnipolaniec.pl


Już jutro o godzinie 11:00 zespół Czarnych Połaniec rozegra ostatni mecz sparingowy przed startem rundy wiosennej do piłkarskiej trzeciej ligi, a naszym ostatnim sparing-partnerem będzie IV-ligowa Klimontowianka PBI Klimontów. Mecz odbędzie się na stadionie Koprzywianki Koprzywnica. 

- Pierwszy mecz o ligowe punkty Czarni Połaniec zagrają 4 marca 2023 roku, o godzinie 13:00 - naszym przeciwnikiem będzie MKS Avia Świdnik. A zarazem będzie to mecz w ramach 18 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie - czwartej.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.