Jutro zagramy z Podlasiem.
Autor: Łukasz; 03.06.2022; 12:21; mksczarnipolaniec.pl


Do zakończenia ligowych zmagań pozostały 3 mecze ligowe, a już jutro przedostatni mecz w tym sezonie na stadionie Czarnych Połaniec. Nasza drużyna w jutrzejszym meczu z mierzy się z MKS Podlasiem Biała Podlaska. A początek tego spotkania został zaplanowany na godzinę 17. Jutrzejszy mecz zostanie rozegrany w ramach 32 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej lidze.

 

Kilka informacji o naszym jutrzejszym przeciwniku:

 

- Naszym przeciwnikiem jutro będzie - Miejski Klub Sportowy Podlasie Biała Podlaska - Ten klub został założony 15 marca 1957 roku. Barwami klubowymi zespołu naszych rywali są kolory "Biało-Zielono-Żółto-Czerwone" - Prezesem zespołu Podlasia jest Tomasz Buraczewski, który to stanowisko sprawuje od 13 stycznia 2022 roku. A szkoleniowcem pierwszego zespołu jest Rafał Borysiuk, który tą funkcję pełni od 9 października 2020 roku. Podlasie obecnie zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli, a po rozegraniu 31 spotkań zgromadzili 36 punktów. W miniony weekend drużyna Podlasia na swoim stadionie pokonała TKS Tomasovię Tomaszów Lubelski 1-0, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Maciej Wojczuk w 81 minucie.

 

W rundzie jesiennej bolesna przegrana w Białej Podlaskiej:

 

- Z Podlasiem Biała Podlaska graliśmy 30 października 2021 roku o godzinie 15:00 w ramach 15 kolejki III ligi grupy - czwartej. Mecz ten niestety zakończył się dość bolesną przegraną naszego zespołu w końcowym rezultacie 5-2. W tamtym spotkaniu bramki dla zespołu z Połańca zdobywali Filip Krępa oraz Michał Banik.

 

W jutrzejszym meczu nie zagrają:

 

- Paweł Bażant oraz Michał Smoleń obaj ci gracze pauzują za nadmiar żółtych kartek. Z powodu kontuzji w tym sezonie nie zagra już Konrad Misztal.

 

*Brak transmisji online z jutrzejszego meczu Czarnych z Podlasiem:

 

- Wszystkich kibiców Czarnych Połaniec bardzo serdecznie zapraszamy na jutrzejszy mecz z Podlasiem Biała Podlaska, a więc o godzinie 17 na stadionie w Połańcu przypieczętujmy razem z naszą drużyną utrzymanie.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.