Jutro zainaugurujemy sezon w Świdniku!.
Autor: Łukasz; 05.08.2022; 10:27; mksczarnipolaniec.pl


To już jutro wznowienie rozgrywek na szczeblu trzeciej ligi w grupie - czwartej. Nasza Połaniecka drużyna swoje zmagania ligowe rozpocznie od wyjazdowego meczu z MKS Avią Świdnik. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00, to spotkanie poprowadzi Piotr Chojnacki z Warszawy, a w roli sędziów asystentów pracować będą Błażej Granat oraz Michał Kowalczyk cała trójka sędziowska reprezentuje Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

 

 

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

 

- Pełna nazwa klubu to "Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik" - Ten klub został założony w 1952 roku. Barwami tego klubu są kolory "żółto-niebieskie". Największym sukcesem klubu Avii Świdnik było zajęcie 5 miejsca na szczeblu II ligi w sezonie 1981/82. Natomiast w sezonie 1985/86 dotarli do 1/4 finału Pucharu Polski. Trenerem drużyny Avii jest Łukasz Mierzejewski, tą funkcję pełni od 25 czerwca 2019 roku. Zespół ten pod jego wodzą w minionym sezonie zajął 4 miejsce z 59 punktami na co złożyło się 20 zwycięstw, 5 remisów, 9 meczów zakończonych nie powodzeniem.

 

W ostatnim meczu było tak!

 

- Ostatnio z Avią Świdnik graliśmy 14 maja 2022 roku o godzinie 15, mecz był rozgrywany w ramach 29 serii gier o mistrzostwo 3 ligi w grupie - IV. To spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Avii 1-0, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Rafał Dobrzyński w 40 minucie tego spotkania.

 

Oni mogą jutro zadebiutować w naszej drużynie.

 

Bartłomiej Wiktor, Damian Pyryt, Eryk Galara, Mateusz Janeczko, Mateusz Stańczyk oraz Kacper Nytko.

 

Wszystkich kibiców naszego zespołu zapraszamy na jutrzejszy mecz do Świdnika, a jeśli nie dasz rady być na jutrzejszym meczu zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na klubowym fb - MKS Czarni Połaniec.

_________________________

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.