Jutro zakończenie rundy w Połańcu:.
Autor: Łukasz; 18.11.2022; 11:46; mksczarnipolaniec.pl


Już jutro zakończenie rundy jesiennej w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie - czwartej. Czarni Połaniec swój mecz rozegrają na stadionie w Połańcu przy ul. Sportowej 1. Naszym przeciwnikiem będzie drugi zespół Korony Kielce - A więc będzie to mecz z gatunku derbów województwa świętokrzyskiego. Bedzie to mecz rozgrywany w ramach 17 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi gr - 4. A pierwszy gwizdek sędziego już o 13, a te zawody poprowadzi Kamil Szczołko z Lublina.

Sytuacja ligowa Czarnych Połaniec:

 

- Czarni Połaniec w minionej kolejce po bardzo emocjonującym meczu pokonali w Dębicy miejscową Wisłokę 3-2. Bramki w tamtym spotkaniu dla zespołu z Połańca zdobywali m.in. Mateusz Stańczyk oraz dwa trafienia dorzucił Adrian Gębalski. | Czarni Połaniec w ligowej tabeli zajmują 16 miejsce i po rozegraniu 16 meczów zgromadzili 13 punktów. W jutrzejszym meczu nie zagrają Mateusz Janeczko oraz Mateusz Stańczyk.

 

Obsada sędziowska na mecz z Koroną II Kielce:

 

- Spotkanie w roli sędziego głównego poprowadzi Kamil Szczołko, a w roli sędziów asystentów pracować będą Karol Szczołko oraz Sylwester Wuczko. Cała trójka będzie reprezentować Lubelskie Kolegium Sędziowskie.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.