Kamil Hul przenosi się do Victorii Czermin!.
Autor: Łukasz; 10.07.2022; 10:19; mksczarnipolaniec.pl


Kolejnym zawodnikiem, który opuszcza zespół Czarnych Połaniec jest nim 31 letni ofensywny pomocnik Kamil Hul. Dobrze nam znany "Hulio" w minionym sezonie rozegrał w naszym klubie 21 meczów ligowych w trakcie, których raz wpisał się na listę strzelców. Również w minionym sezonie wystąpił w jednym meczu w ramach Regionalnego Pucharu Polski, przeciwnikiem naszego zespołu w 4 rundzie była Pogoń Staszów, która pokonała nasz zespół 1-0.

 

 

Kamil Hul - Do klubu Czarnych Połaniec trafił w sezonie 2018/19, a barwy naszego klubu reprezentował do końca sezonu 2021/22. W klubie MKS Czarni Połaniec koszulkę z herbem naszego zespołu zakładał w 131 oficjalnych meczach łącznie z Okręgowym Pucharem Polski, w trakcie pobytu w naszym klubie zdobył 22 bramki, obejrzał 25 żółtych kartek z czego raz sędzia pokazał mu czerwony kartonik. Dobrze nam znany Hulio, zawsze dawał z siebie wszystko w każdym meczu i bardzo ci dziękujemy za grę dla drużyny z Połańca.

 

Kamilu powodzenia w nowym klubie i dalszej sportowej karierze.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.