Komunikat MKS Czarni Połaniec:.
Autor: Łukasz; 26.01.2023; 09:25; mksczarnipolaniec.pl


W środę 25 stycznia 2023 roku o godzinie 17:00 rozpoczęło się walne zebranie, na którym to został wybrany nowy Prezes MKS Czarni Połaniec mowa tu o 33-letnim Adrianie Gębalskim, który na tym stanowisku zastąpił Zbigniewa Kolerę, który funkcję Prezesa objął w 2016 roku.

 

 

- Sylwetki Adriana nie musimy nikomu przybliżać jest to człowiek znający doskonale Połaniecki sport, od dziecka związany z Czarnymi Połaniec, a na co dzień występuje w piłkarskim trzecioligowym zespole - MKS Czarni Połaniec.

 

- Natomiast wice-prezesem będą Panowie Wiktor Skrobacz oraz Sławomir Łącz. Z kolei funkcję skarbnika pełnił będzie Krzysztof Kwiatkowski. Łukasz Maj został wybrany na sekretarza. Joanna Kierys-Puto oraz Marcin Golonka zostali włączenie do zarządu ds. Piłki siatkowej.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (2)
Łukasz ; 1 miesiąc temu

@Garlic, Tak w najbliższej rundzie Adriana powinniśmy zobaczyć na boiskach trzecioligowych.

Garlic ; 1 miesiąc temu

Będzie dalej grał?

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.