Mecz z Wieczystą dostępny online:.
Autor: Łukasz; 05.11.2022; 08:19; mksczarnipolaniec.pl


Już dziś piłkarskie święto w Połańcu, miejscowa drużyna Czarnych Połaniec rozegra ligowe spotkanie z najbardziej medialną drużyną na poziomie trzeciej ligi w grupie czwartej, oczywiście chodzi nam tu o zespół KS Wieczysta Kraków. Mamy tą przyjemność poinformować że telewizja internetowa WUTE TV przeprowadzi transmisje z tego meczu na zlecenie serwisu Polsport.Live.

 

 

- Transmisja z tego meczu będzie dostępna w serwisie "Polsport.live" - A nadawcą będzie telewizja internetowa WUTE TV. Dzisiejsze spotkanie będzie w systemie Pay Per Viev - Czyli po wykupieniu dostępu otrzymamy kod do transmisji meczu: MKS Czarni Połaniec - KS Wieczysta Kraków, a koszt transmisji to 16,90 zł. Początek transmisji już od 12:50. 

 

Dodatkowo mecz będzie z komentarzem, a za mikrofonem usiądzie dobrze nam znany Maciej Szcześniewski.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Sparingowa przegrana z Sokołem: (0) Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.