Mecz z Wieczystą dostępny online:.
Autor: Łukasz; 05.11.2022; 08:19; mksczarnipolaniec.pl

Już dziś piłkarskie święto w Połańcu, miejscowa drużyna Czarnych Połaniec rozegra ligowe spotkanie z najbardziej medialną drużyną na poziomie trzeciej ligi w grupie czwartej, oczywiście chodzi nam tu o zespół KS Wieczysta Kraków. Mamy tą przyjemność poinformować że telewizja internetowa WUTE TV przeprowadzi transmisje z tego meczu na zlecenie serwisu Polsport.Live.

- Transmisja z tego meczu będzie dostępna w serwisie "Polsport.live" - A nadawcą będzie telewizja internetowa WUTE TV. Dzisiejsze spotkanie będzie w systemie Pay Per Viev - Czyli po wykupieniu dostępu otrzymamy kod do transmisji meczu: MKS Czarni Połaniec - KS Wieczysta Kraków, a koszt transmisji to 16,90 zł. Początek transmisji już od 12:50.

Dodatkowo mecz będzie z komentarzem, a za mikrofonem usiądzie dobrze nam znany Maciej Szcześniewski.

Social Media:

Sparingowa przegrana z Sokołem: (0) Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2)