Michał Banik zasila szeregi Podhala:.
Autor: Łukasz; 15.07.2022; 12:20; mksczarnipolaniec.pl


22-letni pomocnik Michał Banik opuszcza klub Czarnych Połaniec, Michał od przyszłego sezonu będzie przywdziewał koszulkę z herbem Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego - Podhala Nowy Targ. Michał Banik do Czarnych Połaniec trafił w lecie 2021/22 gdzie w zespole z Połańca wystąpił w 13 oficjalnych spotkaniach od pierwszej minuty, cztery razy na murawę wchodził z ławki rezerwowych spędzając na murawie łącznie 1687 minut.

 

 

 

- W trakcie minionego sezonu zdołał dla naszego klubu zdobyć cztery gole, przez sędziego był napomniany trzema żółtymi kartkami.

 

Michał dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy ci powodzenia w dalszej karierze.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.