Michał Banik zasila szeregi Podhala:.
Autor: Łukasz; 15.07.2022; 12:20; mksczarnipolaniec.pl

22-letni pomocnik Michał Banik opuszcza klub Czarnych Połaniec, Michał od przyszłego sezonu będzie przywdziewał koszulkę z herbem Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego - Podhala Nowy Targ. Michał Banik do Czarnych Połaniec trafił w lecie 2021/22 gdzie w zespole z Połańca wystąpił w 13 oficjalnych spotkaniach od pierwszej minuty, cztery razy na murawę wchodził z ławki rezerwowych spędzając na murawie łącznie 1687 minut.

- W trakcie minionego sezonu zdołał dla naszego klubu zdobyć cztery gole, przez sędziego był napomniany trzema żółtymi kartkami.

Michał dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy ci powodzenia w dalszej karierze.

Social Media:

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)