Michał Szymczak przed debiutem w Czarnych Połaniec.
Autor: Łukasz; 04.08.2022; 14:04; mksczarnipolaniec.pl


 

Już w najbliższą sobotę zespół MKS-u Czarnych Połaniec zagra mecz inauguracyjny, a ligowe zmagania podopieczni Michała Szymczaka rozpoczną od wyjazdowej potyczki z MKS Avią Świdnik. Natomiast pierwszy mecz przed Połaniecką publicznością zostanie rozegrany w ramach 3 serii gier, do Połańca 17 sierpnia zawita Nowotarski Klub Piłkarski Podhale Nowy Targ.

 

 

Michał Szymczak - to 42- letni trener, który ostatnio pracował na stanowisku pierwszego trenera w klubie Stal Gorzyce. Ten trener również w swoim CV ma takie kluby jak Korona Rzeszów, Wisła Sandomierz czy Siarka Tarnobrzeg.

 

Nasz nowy trener w poprzednim sezonie ze Stalą Gorzyce zajął drugie miejsce w klasie okręgowej, a Stal Gorzyce po 28 spotkaniach zgromadziła 64 punkty.

 

Trenerze, życzymy powodzenia w Połanieckim klubie!

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.