Obsada sędziowska na mecz z Avią Świdnik:.
Autor: Łukasz; 03.03.2023; 10:16; MKS Czarni Połaniec


Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył skład sędziowski na jutrzejszy mecz ligowy, MKS Czarni Połaniec vs MKS Avia Świdnik. Arbitrem głównym tego meczu będzie - Gerard Gawron z Mielca, w roli arbitrów asystentów obsługiwać mecz będą Arkadiusz Boroń oraz Patryk Dudek. Cała trójka sędziowska reprezentuje Podkarpackie Kolegium Sędziowskie pod okręg - Mielec. Sędziom

 

 

- Spotkanie to odbędzie się w sobotę 4 marca o godzinie 13:00, w rozgrywkach na szczeblu trzeciej ligi w grupie- IV w ramach 18 serii gier - Miejsce rozegrania tego meczu to: Stadion w Połańcu przy ul. Sportowej 1.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.