Obsada sędziowska na Stalówkę:.
Autor: Łukasz; 23.09.2022; 10:33; PZPN


W sobotę 24 września 2022 roku o godzinie 14:00 zostanie rozegrany w Połańcu mecz miejscowego zespołu Czarnych Połaniec z Stalą Stalowa Wola PSA, mecz odbędzie się w ramach 9 kolejki o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie - IV. Departament Polskiego Związku Piłki Nożna na to spotkanie ogłosił skład sędziowski, a jutrzejsze zawody poprowadzi Maciej Kuropatwa z Rudy Śląskiej.

 

 

- Znamy nazwiska całej trójki sędziowskiej, tak jak wyżej wspomnieliśmy - Sędzią głównym będzie, Maciej Kuropatwa, w roli sędziów bocznych będą pracować Mateusz Poranek oraz Jakub Figler. Cała trójka sędziowska będzie reprezentować Kolegium Sędziowskie Podokręg - Ruda Śląska.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Aluronem! (0) Siatkarska moc Czarnych Połaniec: (0) Poznaliśmy plan przygotowań: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.