Obsada sędziowska na Stalówkę:.
Autor: Łukasz; 23.09.2022; 10:33; PZPN

W sobotę 24 września 2022 roku o godzinie 14:00 zostanie rozegrany w Połańcu mecz miejscowego zespołu Czarnych Połaniec z Stalą Stalowa Wola PSA, mecz odbędzie się w ramach 9 kolejki o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie - IV. Departament Polskiego Związku Piłki Nożna na to spotkanie ogłosił skład sędziowski, a jutrzejsze zawody poprowadzi Maciej Kuropatwa z Rudy Śląskiej.

- Znamy nazwiska całej trójki sędziowskiej, tak jak wyżej wspomnieliśmy - Sędzią głównym będzie, Maciej Kuropatwa, w roli sędziów bocznych będą pracować Mateusz Poranek oraz Jakub Figler. Cała trójka sędziowska będzie reprezentować Kolegium Sędziowskie Podokręg - Ruda Śląska.

Social Media:

Czarni zagrają dziś z Aluronem! (0) Siatkarska moc Czarnych Połaniec: (0) Poznaliśmy plan przygotowań: (0)