Odświeżona strona klubowa:.
Autor: Redakcja; 20.05.2022; 07:48; mksczarnipolaniec.pl


W dniu 20 maja 2022 roku, światło dzienne ujrzała nowa strona klubu - MKS Czarni Połaniec - strona nie jest w całości ukończona, i właśnie bardzo prosimy o wyrozumiałość. W lipcu zbliża się jubileusz istnienia naszego klubu to 75-lat istnienia klubu MKS Czarni Połaniec, razem z klubem zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszych kanałów medialnych czego efektem jest nowy dedykowany serwis pod klub - MKS Czarni Połaniec.

 

- Strona jest wersji tak zwanej "Alpha 1.0" czyli w trakcie budowy, a by dbać o sympatyków Czarnych Połaniec będziemy starali się publikować newsy z życia klubu na bieżąco. Podstrony strony klubowej będą aktualizowane każdego dnia od 23 maja 2022.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

Dział Prasowy - MKS Czarni Połaniec

Podobne Newsy
Akredytacje na mecze Czarnych Połaniec: (0) Czarni Połaniec lepsi od Stalówki: (0) Czarni Połaniec podejmują Stalówkę: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.