Ostatni mecz wyjazdowy w tym roku:.
Autor: Łukasz; 12.11.2022; 10:09; mksczarnipolaniec.pl


To już ligowe ostatki w rundzie jesiennej, dziś Czarni Połaniec zagrają ostatni mecz w delegacji w 2022 roku, podopieczni Michała Szymczaka zagrają w Dębicy z miejscową Wisłoką. A to wszystko w meczu rozgrywanym w ramach 16 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie - IV. Dzisiejsze zawody w roli sędziego głównego poprowadzi - Bartosz Paletko z Krakowa, a pierwszy gwizdek już o 13.

 

 

Co słychać w ekipie z Połańca?

 

- To był troszkę spokojniejszy tydzień w naszym klubie, gdzie zawodnicy Czarnych Połaniec ze spokojnymi głowami przygotowywali się do dzisiejszego meczu z KS Wisłoką Dębica. Ale wróćmy do tego co się wydarzyło tydzień temu, udało nam się zgarnąć komplet punktów, tak to prawda pokonaliśmy KS Wieczystą Kraków 2-1, drużynę, która celuje w awans do drugiej ligi. | Mamy nadzieję że to zwycięstwo to początek Czarnych Połaniec w drodze po utrzymanie 3 ligi, to miasto zasługuje na tą ligę. Z dobrych informacji jakie napływają z naszego klubu to powrót Konrada Misztala do kadry meczowej. Dziś nie zobaczymy na murawie Damiana Bawora oraz Kacpra Wątróbskiego pauzują oni za kartki.

 

Kilka informacji o naszym dzisiejszym przeciwniku:

 

- Zagramy dzisiaj z "Klub Sportowy Wisłoka Dębica" - Ten klub został założony w 1908 roku. Barwami klubowymi Dębickiej Wisłoki uznaje się kolory "Biało-Zielone". Jeśli chodzi o największy sukces klubu na szczeblu ligowym to było zajęcie przez Dębicki klub 5 miejsce w II lidze w sezonie 1973/74. Jeśli chodzi o rozgrywki Pucharowe, to najlepszy wynik w tych rozgrywkach uzyskali w sezonie 1992/93 gdzie Wisłoka Dębica dotarła do 1/4 finału Pucharu Polski. | Obecnie zespół z Dębicy zajmuje w rozgrywkach ligowych 10 miejsce a po 15 spotkaniach zgromadzili 20 punktów. 

 

Obsada sędziowska na mecz z KS Wisłoka Dębica:

 

- Dzisiejsze zawody poprowadzi w roli sędziego głównego Bartosz Paletko z Krowodrzy dzielnica (Krakowa), sędziowie liniowi Maciej Górski z Nowej Huty dzielnica (Krakowa) oraz Dominik Paul z Podgórze dzielnica (Krakowa) | A więc cała trójka reprezentuje Małopolskie Kolegium Sędziowskie.

 

Gdzie oglądać mecz online?

 

- Dzisiejszy mecz będzie dostępny tylko i wyłącznie na platformie Polsport.live, a mecz będzie realizowany przez telewizje internetową klubu KS Wisłoka Dębica TV. Mecz odbędzie się w systemie Pay-Per-View. Koszt transmisji dzisiejszego meczu wynosi 16,90 zł.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.