Paweł Bażant jeszcze tu wrócę:.
Autor: Łukasz; 16.02.2023; 09:26; MKS Czarni Połaniec


31- letni Paweł Bażant opuszcza zespół MKS Czarni Połaniec, a nowym klubem "Baziego" będzie Klub Sportowy Naprzód Jędrzejów. Paweł do Czarnych Połaniec trafił 4 sierpnia 2018 roku. Poniżej prezentujemy rozmowę z Pawłem Bażantem, który łącznie w trykocie Czarnych Połaniec rozegrał 111 meczów.

 

 

1. Odchodzisz z Czarnych Połaniec do Naprzodu Jędrzejów. W klubie z Połańca spędziłeś cztery lata, jakbyś podsumował ten okres?

 

- Spędziłem tam bardzo dobre cztery lata, poznałem wiele fajnych osób i będzie mi na pewno ich brakować. Atmosfera w szatni była bardzo dobra a wręcz bym powiedział "TOP".

 

2. Który z meczów będziesz wspominał najmilej podczas pobytu w Czarnych Połaniec?

 

- Niewątpliwie był to zwycięski mecz w listopadzie z KS Wieczystą Kraków.

 

3. Wróćmy jeszcze do minionej rundy jesiennej, za Czarnymi Połaniec bardzo słaba runda w 3 lidze, a moje pytanie tyczy się czy nie dało się zrobić czegoś więcej by ta drużyna mocno poszła w górę tabeli? Po meczu z Wieczystą w klubie można było odczuć że skoro Wieczyste pokonaliśmy, to możemy z każdym w tej lidze wygrać?

 

- Uważam że wyniki nie odzwierciedlają tego jak graliśmy bo graliśmy naprawdę dobrze, czasami brakowało szczęścia i w wielu meczach brakowało nam klasycznie 9, bo Adrian Gębalski miał kontuzje mimo wszystko uważam ze w końcówce pokazaliśmy na co nas stać, zwycięstwa z Wisłoką czy Koroną II Kielce nie były efektem przypadku tylko naszej dobrej postawy.

 

4. Jak wspominasz finał Okręgowego Pucharu Polski, gdzie przegraliśmy po dogrywce z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-4? Jako drużyna, po meczu mieliście do siebie pretensje że nie udało wam się zdobyć tego trofeum?

 

- Wspominam ten mecz bardzo dobrze, a po meczu każdy żałował ze nie wygraliśmy, ale nikt do siebie pretensji nie miał, bo mimo wszystko pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. A KSZO było skuteczniejsze o jednego gola więcej.

 

5. Najlepszy okres w twojej karierze był w Siarce Tarnobrzeg, Wiśle Sandomierz czy Czarnych Połaniec?

 

W sumie w tych dwóch klubach się najlepiej czułem, Siarka Tarnobrzeg oraz MKS Czarni Połaniec.

 

6. Przenosisz się do KS Naprzód Jędrzejów drużyny, która występuje w klasie Okręgowej, jako cała społeczność Czarnych Połaniec życzymy ci powodzenia w nowym klubie i co najważniejsze życzymy by udało ci się awansować do IV ligi. 

 

- Dziękuje bardzo, mam nadzieje ze ta okręgówka tylko na pół roku, a ja oczywiście trzymam kciuki za was.

 

7. Już ostatnie pytanie, chciałbyś coś przekazać na pożegnanie kibicom Czarnych Połaniec?

 

- Chciałbym przede wszystkim podziękować ludziom który byli blisko klubu i wspierali mnie poza klubem jak, i oczywiście całej drużynie, nie ukrywam że wrócę jeszcze  do Połańca i będę tam grał nie wiem kiedy dokładnie ale na pewno się jeszcze spotkamy. Do zobaczenia i dziękuje za wszystko.

 

wywiad przeprowadził: Łukasz Jeziorek ©

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (3)
Garlic ; 1 miesiąc temu

W ogóle nie złośliwe. Chciałem po prostu zwrócić uwagę na zaległości finansowe, które ma klub a o czym się nie mówi. Zresztą wywiad Pawła dla Echa pokazuje obraz naszego klubu jak słabo organizacyjnie to wygląda.

Łukasz ; 1 miesiąc temu

@Garlic, złośliwe to trochę z twojej strony.

Garlic ; 1 miesiąc temu

Chyba po zaległości finansowe o których Paweł mówił w wywiadzie dla Echa ;)

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.