Pierwszy sparing na remis:.
Autor: Redakcja; 13.07.2022; 20:37; mksczarnipolaniec.pl

W środę 13 lipca br. O godzinie 17:00 drużyna Czarnych Połaniec rozegrała pierwszy mecz sparingowy w ramach okresu przygotowawczego do rozgrywek na poziomie trzeciej ligi w grupie - czwartej. W pierwszym test meczu nasza drużyna zremisowała w stosunku 4-4 z IV- ligowym Starem Starachowice. Spotkanie odbyło się na stadionie Czarnych Połaniec.

Bramki w dzisiejszym meczu dla Czarnych Połaniec zdobywali Adrian Gębalski, Kacper Wątróbski, dwie bramki dołożyli piłkarze testowani.

Następny mecz sparingowy drużyna Czarnych Połaniec rozegra już w sobotę o godzinie 11:00 w Nowinach, a przeciwnikiem trzecioligowca z Połańca będzie GKS Zio-Max Nowiny.

MKS Czarni Połaniec - Star Starachowice 4:4 (2:2)

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)