Podsumowanie okresu przygotowawczego:.
Autor: Łukasz; 02.08.2022; 06:56; mksczarnipolaniec.pl


Dobiegły końca przygotowania do nowego sezonu, drużyna Czarnych Połaniec w nadchodzącym sezonie będzie rywalizować na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce czyli na szczeblu 3 ligi w ramach grupy - czwartej. A to właściwy czas by podsumować jak nasza drużyna wypadła w meczach sparingowych.

 

 

Przygotowania nasz zespół rozpoczął 9 lipca, właśnie wtedy pierwszy trening w naszym klubie przeprowadził Michał Szymczak. na pierwszym treningu stawiło się około 25 zawodników. W trakcie okresu przygotowawczego rozegraliśmy pięć meczów kontrolnych, Połaniecki zespół tylko w jednym sparingu okazał się zwycięzcą, jedno spotkanie zakończyło się przegraną, natomiast pozostałe trzy gry kontrolne zakończyły się wynikami remisowymi.

 

Rezultaty sparingów:

 

- 13 lipca | MKS Czarni Połaniec - Star Starachowice 4-4

- 16 lipca | GKS Nowiny - MKS Czarni Połaniec 1-3

- 20 lipca | MKS Czarni Połaniec - Korona II Kielce 2-2

- 23 lipca | Stal Stalowa Wola - MKS Czarni Połaniec 2-0

- 29 lipca | MKS Czarni Połaniec - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2-2

 

Poniżej prezentujemy kadrę na nowy sezon 2022/22:

 

- Bakowski Filip

- Bawor Damian

- Bażant Paweł

- Galara Eryk

- Gębalski Adrian

- Janeczko Mateusz

- Misztal Konrad

- Nytko Kacper

- Pyryt Damian

- Siryk Tomasz

- Smoleń Michał

- Stańczyk Mateusz

- Śledź Bartłomiej

- Oskar Łąk

- Trytek Mieszko

- Wątróbski Kacper

- Wiecierzak Marcin

- Wiktor Bartłomiej

- Woś Igor

- Załucki Mateusz

 

- Duma Połańca pierwszy mecz ligowy zagra w najbliższą sobotę o godzinie 17 na stadionie w Świdniku, a rywalem Czarnych będzie MKS Avia Świdnik. Wszystkich sympatyków Połanieckiego klubu zapraszamy na ten mecz.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.