Podsumowanie sezonu 2021/22.
Autor: Redakcja; 28.06.2022; 12:59; mksczarnipolaniec.pl


Czas na podsumowanie sezonu 2021/22, rozgrywki na szczeblu trzeciej ligi w grupie - czwartej dobiegły końca, a drużyna Czarnych Połaniec te zmagania ukończyła na dobrym 12 miejscu gromadząc 41 punktów. Jeśli chodzi o zmagania w Okręgowym Pucharze Polski to odpadliśmy na pierwszej przeszkodzie czyli przegraliśmy w derbowym starciu z Pogonią Staszów.

 

 

Cel został osiągnięty!

 

- Celem naszego klubu było utrzymanie seniorskiej drużyny na szczeblu trzeciej ligi w grupie - IV, nowy sezon żółto-czarni zainaugurowali meczem w Połańcu gdzie na przeciw naszej drużynie stanął zespół z województwa świętokrzyskiego, a dokładnie nim był ŁKS Probudex Łagów - mecz ten zakończył się naszą przegraną w stosunku 0-2. W drugiej kolejce czekał naszą drużynę wyjazd do Krakowa na mecz z rezerwami Cracovii, wiele osób skazywało naszą drużynę na wysoką przegraną ostatecznie udało się naszej drużynie zremisować 1-1, a więc pierwszy punkt trafił na nasze ligowe konto. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśliśmy w 5 kolejce gdzie na własnym boisku pokonaliśmy po bardzo emocjonującym meczu Sokół Sieniawa 3-2. W trakcie całego sezonu nasza drużyna miała lepsze jak i gorsze chwile, negatywną na pewno była wysoka przegrana w Białej Podlaskiej w stosunku 5-2, ale też miło wspominamy mecz z Podhalem gdzie Góralą zaaplikowaliśmy aż pięć goli. Na wiosnę nie brakowało emocji z udziałem naszego klubu, wygrana z takimi drużynami jak Korona Rzeszów, Stal Stalowa Wola czy Wisłą Sandomierz to były najbardziej emocjonujące mecze, troszkę szczęścia o ligowe punkty nam zabrakło w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie ulegliśmy 2-1. Mimo to przez większość sezonu graliśmy jak równy z równym z teoretycznie silniejszymi drużynami. Sezon zakończyliśmy meczem w Połańcu, gdzie przegraliśmy z Chełmianką 0-3. Na zakończenie podamy najważniejsze liczby - 11 zwycięstw - 8 remisów - 15 porażek - 12 miejsce łącznie zgromadziliśmy 41 punktów. Bilans bramkowy +47 | -63. Cel na ten sezon został osiągnięty jakim było utrzymanie na poziomie 3 ligi.

 

Pucharowa wpadka na starcie:

 

- Czarni Połaniec rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski rozpoczęli od IV rundy w, której los skojarzył nas z drużyną Pogoni Staszów. Do tego meczu nasza drużyna przystąpiła w mocno osłabionym zestawieniu, mimo że nasza drużyna nie zagra w najsilniejszym zestawieniu byliśmy nie mal pewni że awans do kolejnej rundy uda się Połanieckiej drużynie osiągnąć, niestety przegraliśmy ze Staszowską Pogonią 0-1. I marzenia o finale z poprzedniego sezonu należy odłożyć na sezon 2022/23.

 

 

Podobne Newsy
Czarni przegrali ze Stalówką! (2) Czarni Połaniec podejmują Stalówkę: (0) Obsada sędziowska na Stalówkę: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.