Remis w sparingu na koniec przygotowań!.
Autor: Redakcja; 29.07.2022; 20:49; mksczarnipolaniec.pl

W piątkowe późne po południe na stadionie w Połańcu został rozegrany ostatni mecz sparingowy w trakcie okresu przygotowawczego do nowego sezonu w ramach rozgrywek 3 ligi w grupie - czwartej. Gdzie miejscowy zespół Czarnych Połaniec na swoim obiekcie podejmował drugi zespół Bruk-Betu Termalica Nieciecza. A więc dzisiejszy mecz zakończył się remisem, a końcowy rezultat to 2 - 2.

Podsumowanie okresu przed sezonowego:

- 13 lipca | MKS Czarni Połaniec - Star Starachowice 4-4

- 16 lipca | GKS Nowiny - MKS Czarni Połaniec 1-3

- 20 lipca | MKS Czarni Połaniec - Korona II Kielce 2-2

- 23 lipca | Stal Stalowa Wola - MKS Czarni Połaniec 2-0

- 29 lipca | MKS Czarni Połaniec - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2-2

Pierwszy ligowy mecz rozegramy w sobotę 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 17, a mecz ten rozegramy w Świdniku z miejscową Avią.

MKS Czarni Połaniec - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza KS 2-2

Social Media:

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Garlic ; 15 dni temu

Kiedy będzie jakieś info o kadrze na nowy sezon?