Ruchy transferowe w Czarnych Połaniec.
Autor: Łukasz; 02.08.2022; 10:15; mksczarnipolaniec.pl


Przygotowania do nowego sezonu są już na ostatniej prostej, od nowego sezonu naszą drużynę w roli trenera prowadzić będzie Michał Szymczak. Jeśli chodzi o kadrę pierwszego zespołu została ona właśnie zamknięta i poniżej przedstawimy, krótki opis zawodników, którzy do nas dołączyli. Pierwszy mecz o ligowe punkty rozegramy już za 4 dni, nasza drużyna uda się w delegację do Świdnika na mecz z Avią.

 

 

1. Bartłomiej Wiktor - To zawodnik 21- letni grający na pozycji pomocnika, ostatni sezon spędził w Rzeszowskiej Koronie. Bartłomiej pierwsze kroki piłkarskie stawiał w klubie MKS Kolbuszowa.

 

2. Damian Pyryt - To 19-letni zawodnik występujący na pozycji pomocnika, w minionym sezonie występował w drugim zespole PGE FKS Stali Mielec. Damian pierwsze piłkarskie kroki stawiał właśnie w klubie Stali Mielec.

 

3. Eryk Galara - to 21-letni pomocnik, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy KS Watkem Korony Rzeszów. Eryk swoją piłkarską karierę rozpoczynał w małopolskim klubie Dunajec Nowy Sącz.

 

4. Mateusz Janeczko - to kolejny zawodnik, który dołącza do zespołu Dumy Połańca, 27- letni Mateusz to piłkarz grający na pozycji pomocnika ostatnie pięć sezonów spędził w Siarce Tarnobrzeg. Mateusz swoją karierę rozpoczynał w zespole TS Podbeskidzie II Bielsko Biała.

 

5. Mateusz Stańczyk - To 21- letni piłkarz występujący na pozycji pomocnika, w minionym sezonie reprezentował barwy Sandomierskiej Wisły. A piłkarską przygodę rozpoczynał w zespole Igloopolu Dębica.

 

6. Kacper Nytko - To 24- letni zawodnik grający na pozycji pomocnika, Kacper jest wychowankiem Wisły Szczucin, ostatnie 6 sezonów Kacper spędził w trzecioligowej Unii Tarnów.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2) Ligowa przegrana z Cerrad Starachowice: (0)
Komentarze (2)
Łukasz ; 6 miesięcy temu

@Garlic - Zgadza się praktycznie cała linia pomocy została wymieniona. Warto zwrócić uwagę że oprócz Adriana Gębalskiego wśród napastników jest jeszcze Oskar Łąk.

Garlic ; 6 miesięcy temu

Wymieniono cała linia pomocy? Początki mogą być trudne ;) Szkoda, że nie ma jakiegoś nowego napastnika.

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.