Ruchy transferowe w Czarnych Połaniec.
Autor: Łukasz; 02.08.2022; 10:15; mksczarnipolaniec.pl

Przygotowania do nowego sezonu są już na ostatniej prostej, od nowego sezonu naszą drużynę w roli trenera prowadzić będzie Michał Szymczak. Jeśli chodzi o kadrę pierwszego zespołu została ona właśnie zamknięta i poniżej przedstawimy, krótki opis zawodników, którzy do nas dołączyli. Pierwszy mecz o ligowe punkty rozegramy już za 4 dni, nasza drużyna uda się w delegację do Świdnika na mecz z Avią.

1. Bartłomiej Wiktor - To zawodnik 21- letni grający na pozycji pomocnika, ostatni sezon spędził w Rzeszowskiej Koronie. Bartłomiej pierwsze kroki piłkarskie stawiał w klubie MKS Kolbuszowa.

2. Damian Pyryt - To 19-letni zawodnik występujący na pozycji pomocnika, w minionym sezonie występował w drugim zespole PGE FKS Stali Mielec. Damian pierwsze piłkarskie kroki stawiał właśnie w klubie Stali Mielec.

3. Eryk Galara - to 21-letni pomocnik, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy KS Watkem Korony Rzeszów. Eryk swoją piłkarską karierę rozpoczynał w małopolskim klubie Dunajec Nowy Sącz.

4. Mateusz Janeczko - to kolejny zawodnik, który dołącza do zespołu Dumy Połańca, 27- letni Mateusz to piłkarz grający na pozycji pomocnika ostatnie pięć sezonów spędził w Siarce Tarnobrzeg. Mateusz swoją karierę rozpoczynał w zespole TS Podbeskidzie II Bielsko Biała.

5. Mateusz Stańczyk - To 21- letni piłkarz występujący na pozycji pomocnika, w minionym sezonie reprezentował barwy Sandomierskiej Wisły. A piłkarską przygodę rozpoczynał w zespole Igloopolu Dębica.

6. Kacper Nytko - To 24- letni zawodnik grający na pozycji pomocnika, Kacper jest wychowankiem Wisły Szczucin, ostatnie 6 sezonów Kacper spędził w trzecioligowej Unii Tarnów.

Social Media:

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Łukasz ; 11 dni temu

@Garlic - Zgadza się praktycznie cała linia pomocy została wymieniona. Warto zwrócić uwagę że oprócz Adriana Gębalskiego wśród napastników jest jeszcze Oskar Łąk.

Garlic ; 11 dni temu

Wymieniono cała linia pomocy? Początki mogą być trudne ;) Szkoda, że nie ma jakiegoś nowego napastnika.