Siatkarska wyprawa do Starachowic!.
Autor: Łukasz; 27.10.2022; 10:10; mksczarnipolaniec.pl

Już dziś o godzinie 19:45 zespół siatkarski - MKS Czarni Połaniec zagra wyjazdowym meczu z SMS Cerrad Starachowice, spotkanie zostanie rozegrane w Starachowicach. Będzie to mecz w ramach czwartej serii gier na poziomie pierwszej ligi - Świętokrzyskiej. Czarni Połaniec po rozegraniu trzech spotkań zajmują drugie miejsce mając na swoim koncie osiem punktów.

- Transmisja z tego meczu będzie realizowana przez telewizje klubową SMS Cerrad Starachowice, a mecz do otworzenia będzie za pośrednictwem strony klubowej, klubu ze Starachowic na faceboook'u.

Social Media

Sparingowa przegrana z Sokołem: (0) Czarni zagrają dziś z Sokołem: (1) Termalica II - Czarni Połaniec 3:3! (2)