Sparingowa przegrana w Stalowej Woli:.
Autor: Łukasz; 23.07.2022; 13:18; mksczarnipolaniec.pl


W sobotę 23 lipca 2022 roku o godzinie 10 drużyna Czarnych Połaniec rozegrała mecz sparingowy z trzecioligową Stalą Stalowa Wola. Dzisiejszy test mecz został rozegrany w Stalowej Woli. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2-0 dla Stalowskiej Stali, dodatkowo po meczu obaj szkoleniowcy zdecydowali się rozegrać serie rzutów karnych z których zwycięsko wyszła ekipa z Połańca, a końcowy rezultat konkursu rzutów karnych to 3-4.

 

 

Następny mecz sparingowy rozegramy w najbliższy piątek 29 lipca o godzinie 18, a naszym przeciwnikiem będzie zespół Bruk-Betu Termalica II Nieciecza.

 

Stal Stalowa Wola PSA - MKS Czarni Połaniec 2-0

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.