Sparingowe starcie z GKS-em Nowiny!.
Autor: Łukasz; 16.07.2022; 00:18; mksczarnipolaniec.pl


 

Już dziś o godzinie 11:00 na stadionie w Nowinach drużyna Czarnych Połaniec zmierzy się z tamtejszym GKS-em Nowiny. Dzisiejszy mecz będzie kolejną okazją do pokazania się zawodnikom, którzy przebywają w naszym klubie na testach. Dla zespołu z Połańca będzie to drugi sparing w ramach okresu przygotowawczego, dla przypomnienia w środę Czarni Połaniec w meczu kontrolnym zremisowali 4-4 ze Starem Starachowice.

 

 

 

 

O naszym przeciwniku:

 

- Pełna nazwa klubu naszych rywali to Gminny Klub Sportowy GKS Nowiny, klub ten został założony w 1974 roku. Barwami klubowymi uznaje się kolory niebiesko-biało-czerwone - Drużyna z Nowin na co dzień występuje w rozgrywkach na szczeblu IV- ligi w grupie - czwartej. W minionym sezonie GKS Nowiny zakończył ligowe zmagania na trzecim miejscu zdobywając w 34 meczach 71 punktów.

 

W ostatnim meczu pokonaliśmy GKS-ę!

 

- W ostatnim starciu z GKS-em Nowiny pokonaliśmy w meczu sparingowym ten zespół 2-1, mecz był rozgrywany 10 lutego 2022 roku w ramach przygotowań do rundy wiosennej w piłkarskiej trzeciej lidze grupie - IV.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.