Sparingowy przed smak ligi:.
Autor: Łukasz; 21.07.2022; 11:53; mksczarnipolaniec.pl

We wczorajsze późne środowe po południe Czarni Połaniec rozegrali mecz sparingowy z Koroną II Kielce, a wszystko w ramach okresu przygotowawczego do nadchodzącego sezonu w piłkarskiej trzeciej lidze. Mecz z drugą drużyną Korony Kielce zakończył się remisem, a końcowy rezultat to 2-2. Bramki dla drużyny z Połańca zdobyli zawodnik testowany oraz Igor Woś, dla Kieleckiej Korony na listę strzelców wpisali się Szymon Majewski oraz Szymon Płocica.

Następny mecz kontrolny zespół Czarnych Połaniec rozegra w sobotę w Stalowej Woli z miejscową Stalą, godzina tego spotkania jeszcze nie została ustalona.

- Pierwszy mecz nowego sezonu rozegramy już 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 17, a ligowe zmagania rozpoczniemy od wyjazdowego spotkania z Avią Świdnik.

MKS Czarni Połaniec - Korona II Kielce 2-2

Social Media:

Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)