Stabilność strony zapewnia Google Chrome:.
Autor: Łukasz; 10.03.2023; 12:20; mksczarnipolaniec.pl


W dniu 10.03.2023, nastąpiła całkowita zmiana synchronizacji strony mksczarnipolaniec.pl – od tej pory będzie wydawane wsparcie techniczne pod przeglądarkę typu Google Chrome. Właśnie zalecamy korzystać z niej przy otwieraniu oficjalnej strony klubu – MKS Czarni Połaniec.

 

 

- Również zmianie uległ nasz klubowy e-mail, redakcjamksczarnipolaniec@gmail.com zastąpił go redakcja@mksczarnipolaniec.pl – Jest to e-mail obsługiwany przez osoby z klubu pełniący funkcje, Prezesa, Kierownika drużyny, przedstawicieli wszystkich sekcji naszego klubu oraz całego działu prasowego.

 

- Również za pomocą tego e-maila możecie składać prośby o akredytację na mecze ligowe MKS Czarnych Połaniec.

 

Wzór prośby o akredytacje.

 

  • Imię i nazwisko:
  • Redakcja: (Prasa.Foto,Telewizja)
  • Numer rejestracyjny (Wypełniamy przy chęci wjazdu samochodem na obiekt)
  • Prośba o akredytacje na mecz np. MKS Podlasie Biała Podlaska.

 

Social Media:

 

Podobne Newsy
Akredytacje na mecze Czarnych Połaniec: (0) Czarni Połaniec lepsi od Stalówki: (0) Czarni Połaniec podejmują Stalówkę: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.