Termalica II - Czarni Połaniec 3:3!.
Autor: Łukasz; 04.02.2023; 18:07; mksczarnipolaniec.pl


W sobotę 4 lutego 2023 roku o godzinie 10:00 zespół Czarnych Połaniec rozegrał swój trzeci mecz kontrolny w ramach okresu przygotowawczego, a naszym przeciwnikiem była IV-ligowa Bruk-Bet Termalica II Nieciecza.  Mecz ten zakończył się wynikiem 3-3, spotkanie to było rozgrywane w Niecieczy na sztucznej płycie boiska.

 

 

- Bramki dla zespołu z Połańca zdobywali Konrad Misztal, Oskar Łąk oraz Zawodnik Testowany.

 

Następny mecz sparingowy podopieczni Michała Szymczaka rozegrają w środę 8 lutego 2023 roku o godzinie 20, w Woli Chorzelowskiej - A naszym rywalem będzie Sokół Kolbuszowa Dolna.

 

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - MKS Czarni Połaniec 3:3 (2:1)

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (2)
Łukasz ; 1 miesiąc temu

@Garlic, dziękuję za zwrócenie uwagi ;)

Garlic ; 1 miesiąc temu

- Bramki dla zespołu z Połańca zdobywali m.in. Konrad Misztal, Oskar Łąk oraz Zawodnik Testowany. Skoro między innymi to kto jeszcze strzelał bramki dla naszej drużyny? Może się czepiam ale to niepoprawny zapis ;)

Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.