Tomasz Mucha dołącza do Korony Kielce:.
Autor: Łukasz; 17.07.2022; 19:13; mksczarnipolaniec.pl


Kolejny zawodnik, który opuszcza zespół Czarnych Połaniec jest to 19- letni pomocnik Tomasz Mucha. Tomasz swoją dobrą postawą w minionym sezonie na poziomie trzecioligowym, zwrócił na siebie uwagę kilku klubów, najbardziej pozyskać zawodnika naszego zespołu chciała Korona Kielce, która właśnie dopięła ten transfer na ostatni guzik i wkrótce Tomek dołączy do zespołu "żółto-krwistych".

 

 

- Tomasz Mucha do zespołu z Połańca trafił w letnim okienku transferowym w sezonie 2020/21, wtedy zespół z Połańca występował w rozgrywkach na poziomie IV ligi w grupie - Świętokrzyskiej. Pobyt w Połańcu w wyżej wymienionym sezonie nie trwał długo bo po rundzie jesiennej Tomek został wypożyczony do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Ostatecznie Tomasz z Puszczy do naszego klubu wrócił w lecie w sezonie 2021/22.

 

- Tomasz Mucha łącznie w naszym klubie rozegrał 32 oficjalne spotkania w trykocie z herbem Czarnych Połaniec, zdobył w trakcie pobytu w Połańcu 13 goli. W minionym sezonie Tomasz wystąpił w 14 spotkaniu na poziomie ligowym, w tym raz wpisał się na listę strzelców.

 

Tomasz dziękujemy za grę dla Czarnych Połaniec, i życzymy ci powodzenia w dalszej karierze.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.